ADP3181JRUZ-REEL
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Special Purpose |
| برگه داده ها: | ADP3181JRUZ-REEL |
| توضیحات: | IC REG CTRLR VRM9 4OUT 28TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Special Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Controller, Intel VRM9, VRM10 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ولتاژ ورودی | 12V |
| شماره قسمت پایه | ADP3181 |
| ولتاژ-خروجی | 0.7V ~ 3.1V |
| تعداد خروجی | 4 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-TSSOP |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1