74AUP1G95FHX
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| برگه داده ها: | 74AUP1G95FHX |
| توضیحات: | IC UNIV O/D GATE 6-MICROPAK2 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| سری | 74AUP |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع منطق | Configurable Multiple Function |
| نوع خروجی | Single-Ended |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-UFDFN |
| شماره قسمت پایه | 74AUP1G95 |
| تعداد ورودی | 3 |
| ولتاژ-تامین | 0.8V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اشمیت ماشه ورودی | Yes |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-MicroPak2™ |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | -, 4mA |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1