2N6027G
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - Programmable Unijunction |
| برگه داده ها: | 2N6027G |
| توضیحات: | TRANS PROG UNIJUNCT 40V TO92 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Transistors - Programmable Unijunction |
| سری | - |
| ولتاژ | 40V |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| جریان-اوج | 2µA |
| بسته بندی/مورد | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| ولتاژ-خروجی | 11V |
| جریان-دره (Iv) | 50µA |
| ولتاژ-افست (Vt) | 1.6V |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 300mW |
| جریان دروازه به نشت آند (Igao) | 10nA |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1