100302SC
| سازندگان: | ON Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| برگه داده ها: | 100302SC |
| توضیحات: | IC GATE OR/NOR QUINT 24-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ON Semiconductor |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | NOR/OR Gate |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 100302 |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 4.2V ~ 5.7V |
| تعداد مدارهای | 5 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اشمیت ماشه ورودی | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1