858-005-203RKT1
| سازندگان: | NorComp Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circular Connectors |
| برگه داده ها: | 858-005-203RKT1 |
| توضیحات: | CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NorComp Inc. |
| دسته بندی محصولات | Circular Connectors |
| رنگ | Silver |
| سری | M12 |
| ویژگی | Backshell, Coupling Nut, Strain Relief |
| بسته بندی | Tray |
| محافظ | - |
| جهت | A |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| برنامه | Industrial, Medical |
| پایان پوسته | Nickel |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Female Sockets |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| مواد پوسته | Aluminum Alloy |
| رتبه ولتاژ | 125V |
| درج مواد | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه پوسته ، میل | - |
| تماس با مواد | Brass |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| تعداد پوزیشن ها | 5 |
| اندازه پوسته--درج | M12-5 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| تماس با پایان-جفتگیری | Gold |
| مواد backshell ، آبکاری | Aluminum Alloy, Nickel |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| تماس با ضخامت پایان-جفتگیری | Flash |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.30 | $29.69 | $29.10 |
حداقل: 1