DRS7116C
| سازندگان: | Nidec Copal Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DIP Switches |
| برگه داده ها: | DRS7116C |
| توضیحات: | SW ROT DIP 16 POS COMP PC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nidec Copal Electronics |
| دسته بندی محصولات | DIP Switches |
| زمین | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 0.295" (7.50mm) |
| سری | DR |
| مدار | Hexadecimal Complement |
| ویژگی | Process Sealed |
| قابل شستشو | Yes |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Rotary for Tool |
| جنس بدنه | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| سطح محرک | Flush, Recessed |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 15VDC |
| زندگی برق | 20,000 Steps |
| زندگی مکانیکی | 20,000 Steps |
| تماس با مواد | - |
| سبک ختم | PC Pin |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.161" (4.10mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 16 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 30mA |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.74 | $2.69 | $2.63 |
حداقل: 1