UVK2W330MHD
| سازندگان: | Nichicon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| توضیحات: | CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nichicon |
| سری | UVK |
| رأی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 33µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.295" (7.50mm) |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 450V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.630" Dia (16.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.063" (27.00mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| جریان موج دار @ فرکانس پایین | 180mA @ 120Hz |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 288mA @ 10kHz |