PLS1C471MDO1TD
| سازندگان: | Nichicon |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Aluminum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | PLS1C471MDO1TD |
| توضیحات: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nichicon |
| دسته بندی محصولات | Aluminum - Polymer Capacitors |
| نوع | Polymer |
| سری | PLS |
| رأی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 470µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| طول عمر @ دما. | 5000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.394" Dia (10.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.512" (13.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| اندازه زمین کوه سطح | - |
| موج در حال حاضر @ فرکانس بالا | 4.7A @ 100kHz |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 9mOhm |
در انبار 582 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.07 | $2.03 | $1.99 |
حداقل: 1