PNE20020EPX
| سازندگان: | Nexperia |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | PNE20020EPX |
| توضیحات: | Rectifiers PNE20020EP/SOD128/Fl |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Nexperia |
| محصول | Rectifiers |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Nexperia |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| زمان بهبودی | 20 ns |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SOD-128-2 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 46 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 2.8 A |
| Ir-جریان معکوس | 5 nA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 890 mV |
| Vr-ولتاژ معکوس | 200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 1.575 W |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.45 | $0.44 | $0.43 |
حداقل: 1