PDZ33BZ
| سازندگان: | Nexperia USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Single |
| برگه داده ها: | PDZ33BZ |
| توضیحات: | DIODE ZENER 32.97V SOD323 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Nexperia USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±2% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 400mW |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SC-76, SOD-323 |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt) | 40 Ohms |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOD-323 |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 32.97V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 50nA @ 25V |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.1V @ 100mA |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.02 | $0.02 | $0.02 |
حداقل: 1