NHD-C0220AA-FSW-FTW
| سازندگان: | Newhaven Display, Intl. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | NHD-C0220AA-FSW-FTW |
| توضیحات: | LCD COG CHAR 2X20 WH TRANSFL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Newhaven Display, Intl. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | - |
| اندازه نقطه | 0.45mm W x 0.65mm H |
| نور پس زمینه | LED - White |
| رابط | Parallel |
| رنگ متن | Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Transflective |
| نوع نمایش | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| منطقه مشاهده | 61.00mm L x 15.10mm W |
| اندازه نویسه | 5.55mm H x 2.45mm W |
| فرمت نمایش | 20 x 2 |
| رنگ پس زمینه | White |
| شکلبندی نویسه | 5 x 8 Dots |
| ولتاژ-تامین | 3.2V ~ 3.4V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 70.30mm x 25.00mm x 6.10mm |
| تعداد نویسه ها | 40 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
در انبار 1594 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.25 | $10.05 | $9.84 |
حداقل: 1