MOD5272-100
| سازندگان: | NetBurner, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | MOD5272-100 |
| توضیحات: | IC MOD COLDFIRE 62MHZ 8.004MB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NetBurner, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 62MHz |
| سری | - |
| اندازه رم | 8.004MB |
| اندازه فلاش | 2MB |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | RJ-45, 2x50 Header |
| هسته پردازنده | ColdFire 5272 |
| اندازه/ابعاد | 2.6" x 2" (66.04mm x 50.8mm) |
| نوع ماژول/تخته | MCU, Ethernet Core |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1