TJA1052IT/2Y
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Digital Isolators |
| برگه داده ها: | TJA1052IT/2Y |
| توضیحات: | DGTL ISOLATOR 2.5KV 2CH CAN 16SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Digital Isolators |
| نوع | CAN |
| سری | Automotive, AEC-Q100 |
| نرخ داده | 5Mbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| فن آوری | Capacitive Coupling |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Unidirectional |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت ایزوله | No |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.25V |
| تعداد کانال | 1 |
| ولتاژ-انزوا | 2500Vrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ورودی-سمت 1/سمت 2 | 1/1 |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SO |
| اعوجاج عرض پالس (حداکثر) | - |
| انتشار تاخیر tpLH/Tplh (حداکثر) | - |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | 20kV/µs |
در انبار 1141 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1