TDA3606T/N1,112
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Management - Specialized |
| برگه داده ها: | TDA3606T/N1,112 |
| توضیحات: | IC VOLT REG W/BATT DETECT 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Management - Specialized |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Processor |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TDA3606 |
| جریان--عرضه | 95µA |
| ولتاژ-تامین | 5.6V ~ 25V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SO |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1