TDA1599T/V3,512
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Demodulators |
| برگه داده ها: | TDA1599T/V3,512 |
| توضیحات: | RF DEMODULATOR IC 20SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Demodulators |
| دست آوردن | - |
| P1dB | - |
| سری | - |
| تابع | Demodulator, Amplifier |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فرکانس LO | - |
| شکل سر و صدا | - |
| فرکانس RF | - |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| جریان--عرضه | 26mA |
| ولتاژ-تامین | 7.5V ~ 12V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SO |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1