SSTUH32866EC,557
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Specialty Logic |
| برگه داده ها: | SSTUH32866EC,557 |
| توضیحات: | IC BUFFER 1.8V 25BIT SOT536 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Logic - Specialty Logic |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| نوع منطق | 1:1, 1:2 Configurable Registered Buffer with Parity |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد بیت | 25, 14 |
| بسته بندی/مورد | 96-LFBGA |
| ولتاژ تامین | 1.7V ~ 1.9V |
| شماره قسمت پایه | 74SSTUH32866 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 96-LFBGA (13.5x5.5) |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1