SPC5200CBV400B
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | SPC5200CBV400B |
| توضیحات: | IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | USB 1.1 (2) |
| ساتا | - |
| سرعت | 400MHz |
| سری | MPC52xx |
| اترنت | 10/100Mbps (1) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| ولتاژ-I/O | 2.5V, 3.3V |
| هسته پردازنده | PowerPC G2_LE |
| بسته بندی/مورد | 272-BBGA |
| کنترل کننده های RAM | DDR, SDRAM |
| شماره قسمت پایه | PC5200 |
| شرکت پردازنده ها/DSP | - |
| ویژگی های امنیتی | - |
| رابط های اضافی | AC97, CAN, J1850, I²C, I²S, IrDA, PCI, PSC, SPI, UART |
| شتاب گرافیکی | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 272-PBGA (27x27) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 1 Core, 32-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.13 | $32.47 | $31.82 |
حداقل: 1