S9S12XS256J0VAL
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | S9S12XS256J0VAL |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 40MHz |
| سری | HCS12X |
| اندازه رم | 12K x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | LVD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, SCI, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 91 |
| هسته پردازنده | HCS12X |
| بسته بندی/مورد | 112-LQFP |
| مبدل داده ها | A/D 16x12b |
| نوع اسیلاتور | External |
| اندازه حافظه برنامه | 256KB (256K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 112-LQFP (20x20) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.72V ~ 5.5V |
در انبار 300 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.33 | $10.12 | $9.92 |
حداقل: 1