S912XEG128W1MAAR
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | S912XEG128W1MAAR |
| توضیحات: | 16-BIT MCU S12X CORE 128KB FLA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 50MHz |
| سری | HCS12X |
| اندازه رم | 12K x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| اندازه EEPROM | 2K x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | LVD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 59 |
| هسته پردازنده | HCS12X |
| بسته بندی/مورد | 80-QFP |
| مبدل داده ها | A/D 8x12b |
| نوع اسیلاتور | External |
| اندازه حافظه برنامه | 128KB (128K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 80-QFP (14x14) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.72V ~ 5.5V |
در انبار 750 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1