PCA9564PW,112
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | PCA9564PW,112 |
| توضیحات: | IC CTRL PARALLEL/I2C BUS 20TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | I²C |
| رابط | Parallel |
| بسته بندی | Tube |
| استانداردهای | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | PCA9564 |
| جریان--عرضه | 6mA |
| ولتاژ-تامین | 2.3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1