PCA2002U/AB/1,026
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | PCA2002U/AB/1,026 |
| توضیحات: | IC WATCH CIRCUIT 32KHZ DIE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | No |
| ورودی | Crystal |
| خروجی | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | Battery operated wrist watches |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Die |
| فرکانس حداکثر | 32kHz |
| شماره قسمت پایه | PCA2002 |
| ولتاژ-تامین | 1.1V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:2 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Die |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.25 | $0.25 | $0.24 |
حداقل: 1