P2041NXN7MMC
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | P2041NXN7MMC |
| توضیحات: | IC MPU Q OR IQ 1.2GHZ 780FCBGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | USB 2.0 + PHY (2) |
| ساتا | SATA 3Gbps (2) |
| سرعت | 1.2GHz |
| سری | QorIQ P2 |
| اترنت | 10/100/1000Mbps (5), 10Gbps (1) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-I/O | 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| هسته پردازنده | PowerPC e500mc |
| بسته بندی/مورد | 780-BBGA, FCBGA |
| کنترل کننده های RAM | DDR3, DDR3L |
| شرکت پردازنده ها/DSP | - |
| ویژگی های امنیتی | - |
| رابط های اضافی | DUART, I²C, MMC/SD, RapidIO, SPI |
| شتاب گرافیکی | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 780-FCPBGA (23x23) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 4 Core, 32-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $244.47 | $239.58 | $234.79 |
حداقل: 1