NE5232N/01,112
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | NE5232N/01,112 |
| توضیحات: | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | 0.8V/µs |
| نوع خروجی | Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| -پهنای باند 3db | 2.5MHz |
| نوع آمپلی فایر | General Purpose |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | NE5232 |
| جریان--عرضه | 1.4mA |
| تعداد مدارهای | 2 |
| تعصب ورودي فعلي | 90nA |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| افست ورودی-ولتاژ | 200µV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DIP |
| جریان-خروجی/کانال | 12mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2V ~ 5.5V, ±1V ~ 2.75V |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1