MPXM2053GS
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pressure Sensors, Transducers |
| برگه داده ها: | MPXM2053GS |
| توضیحات: | SENS PRESSURE 7.25 PSI MAX MPAK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Pressure Sensors, Transducers |
| خروجی | 0 mV ~ 40 mV (10V) |
| سری | MPXM2053 |
| دقت | -0.6% ~ 0.4% |
| ویژگی | Temperature Compensated |
| اندازه پورت | Male - 0.12" (2.97mm) Tube |
| سبک پورت | Barbless |
| نوع خروجی | Wheatstone Bridge |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Board Mount |
| نوع فشار | Vented Gauge |
| بسته بندی/مورد | 5-SMD Module |
| ماکزیمم فشار | 29.01PSI (200kPa) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 16V |
| سبک ختم | Gull Wing |
| فشار عملیاتی | 7.25PSI (50kPa) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 5-MPAK |
در انبار 11662 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.22 | $10.02 | $9.82 |
حداقل: 1