MPC8306CVMAFDCA
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | MPC8306CVMAFDCA |
| توضیحات: | IC MPU MPC83XX 333MHZ 369BGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | USB 2.0 (1) |
| ساتا | - |
| سرعت | 333MHz |
| سری | MPC83xx |
| اترنت | 10/100Mbps (3) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-I/O | 1.8V, 3.3V |
| هسته پردازنده | PowerPC e300c3 |
| بسته بندی/مورد | 369-LFBGA |
| کنترل کننده های RAM | DDR2 |
| شماره قسمت پایه | MPC8306 |
| شرکت پردازنده ها/DSP | Communications; QUICC Engine |
| ویژگی های امنیتی | - |
| رابط های اضافی | CAN, DUART, I²C, MMC/SD, SPI, TDM |
| شتاب گرافیکی | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 369-PBGA (19x19) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 1 Core, 32-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.04 | $17.68 | $17.33 |
حداقل: 1