MD8IC970NR1
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | MD8IC970NR1 |
| توضیحات: | IC RF AMP GP 850MHZ-940MHZ TO270 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | - |
| P1dB | - |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 850MHz ~ 940MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | - |
| بسته بندی/مورد | TO-270-16 Variant, Flat Leads |
| فرکانس آزمون | 940MHz |
| جریان--عرضه | - |
| ولتاژ-تامین | 32V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-270 WBL-16 |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $40.77 | $39.95 | $39.16 |
حداقل: 1