MD7P19130HR5
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| برگه داده ها: | MD7P19130HR5 |
| توضیحات: | FET RF 2CH 65V 1.99GHZ NI780H-4 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - RF |
| دست آوردن | 20dB |
| سری | - |
| فرکانس | 1.99GHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | - |
| جریان-تست | 1.25A |
| بسته بندی/مورد | NI780-4 |
| قدرت خروجی | 40W |
| تست ولتاژ | 28V |
| نوع ترانزیستور | LDMOS (Dual) |
| ولتاژ-دارای | 65V |
| شماره قسمت پایه | MD7P19130 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | NI-780-4 |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1