MC9S12GC96MFUE
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MC9S12GC96MFUE |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 25MHz |
| سری | HCS12 |
| اندازه رم | 4K x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | POR, PWM, WDT |
| اتصال | EBI/EMI, SCI, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 60 |
| هسته پردازنده | HCS12 |
| بسته بندی/مورد | 80-QFP |
| مبدل داده ها | A/D 8x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MC9S12GC96 |
| اندازه حافظه برنامه | 96KB (96K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 80-QFP (14x14) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.35V ~ 5.5V |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1