MC9S08SH32MTG
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MC9S08SH32MTG |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 40MHz |
| سری | S08 |
| اندازه رم | 1K x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | LVD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | I²C, LINbus, SCI, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 13 |
| هسته پردازنده | S08 |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| مبدل داده ها | A/D 8x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MC9S08SH32 |
| اندازه حافظه برنامه | 32KB (32K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.7V ~ 5.5V |
در انبار 190 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.21 | $5.11 | $5.00 |
حداقل: 1