MC56F8247MLH
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MC56F8247MLH |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 60MHz |
| سری | 56F8xxx |
| اندازه رم | 4K x 16 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | LVD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 54 |
| هسته پردازنده | 56800E |
| بسته بندی/مورد | 64-LQFP |
| مبدل داده ها | A/D 16x12b; D/A 1x12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MC56F8247 |
| اندازه حافظه برنامه | 48KB (24K x 16) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-LQFP (10x10) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 3V ~ 3.6V |
در انبار 160 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.07 | $9.87 | $9.67 |
حداقل: 1