MC34903CP3EK
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Management - Specialized |
| برگه داده ها: | MC34903CP3EK |
| توضیحات: | IC SWITCH HIGH SIDE 32SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Management - Specialized |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | System Basis Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MC34903 |
| جریان--عرضه | 2mA |
| ولتاژ-تامین | 5.5V ~ 28V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-SOIC-EP |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1