MC145026DR2
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Encoders, Decoders, Converters |
| برگه داده ها: | MC145026DR2 |
| توضیحات: | IC ENCODER 9 LINE SMPLX 16-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Interface - Encoders, Decoders, Converters |
| نوع | Encoder, Decoder |
| سری | 4000 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Remote Control |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MC145026 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOG |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.5V ~ 18V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 2.5V ~ 18V |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1