LS1046AXN8T1A
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microprocessors |
| برگه داده ها: | LS1046AXN8T1A |
| توضیحات: | QORIQ LAYERSCAPE 4XA72 64BIT ARM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microprocessors |
| Usb | USB 3.0 (3) + PHY |
| ساتا | SATA 6Gbps (1) |
| سرعت | 1.8GHz |
| سری | QorIQ® Layerscape |
| اترنت | 10GbE (2), 2.5GbE (1), 1GbE (4) |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ-I/O | - |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-A72 |
| بسته بندی/مورد | 780-FBGA, FCBGA |
| کنترل کننده های RAM | DDR4 |
| شرکت پردازنده ها/DSP | - |
| ویژگی های امنیتی | Secure Boot, TrustZone® |
| رابط های اضافی | - |
| شتاب گرافیکی | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 780-FCPBGA (23x23) |
| تعداد هسته ها/پهنای اتوبوس | 4 Core, 64-Bit |
| نمایش کنترل کننده های رابط & | - |
در انبار 44 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $119.73 | $117.34 | $114.99 |
حداقل: 1