KIT1951MPXY8020A
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Sensors |
| برگه داده ها: | KIT1951MPXY8020A |
| توضیحات: | KIT REF DESIGN FOR TIRE SENSOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Sensors |
| سری | - |
| جاسازی شده | - |
| رابط | Digital |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | - |
| نوع سنسور | Pressure |
| محدوده سنجش | - |
| ولتاژ-تامین | 2.1V ~ 3.6V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | MPXY8020A |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1