DSP56F827FG80E
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | DSP56F827FG80E |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 128LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 80MHz |
| سری | 56F8xx |
| اندازه رم | 4K x 16 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| لوازم جانبی | POR, PWM, WDT |
| اتصال | EBI/EMI, SCI, SPI, SSI |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 64 |
| هسته پردازنده | 56800 |
| بسته بندی/مورد | 128-LQFP |
| مبدل داده ها | A/D 10x12b |
| نوع اسیلاتور | External |
| شماره قسمت پایه | DSP56F827 |
| اندازه حافظه برنامه | 128KB (64K x 16) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 128-LQFP (14x20) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.25V ~ 2.75V |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.36 | $18.97 | $18.59 |
حداقل: 1