BB179LX,315
| سازندگان: | NXP USA Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Variable Capacitance (Varicaps, Varactors) |
| برگه داده ها: | BB179LX,315 |
| توضیحات: | DIODE UHF VAR CAP 30V SOD882T |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Variable Capacitance (Varicaps, Varactors) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| س @ Vr ، F | - |
| نوع دیود | Single |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOD-882 |
| شماره قسمت پایه | BB179 |
| نسبت خازن | 10.9 |
| خازن @ Vr ، F | 2.22pF @ 28V, 1MHz |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOD-882T |
| شرایط نسبت خازن | C1/C28 |
| ولتاژ-معکوس قله (حداکثر) | 30V |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1