MRB12B
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rotary Switches |
| برگه داده ها: | MRB12B |
| توضیحات: | SWITCH ROTARY 2POS 0.4VA 28V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Rotary Switches |
| سری | MRB |
| ویژگی | Sealed - Fully |
| توقف شاخص | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Flatted (3.17mm Dia) |
| نوع نصب | Panel Mount, Through Hole |
| زاویه پرتاب | 90° |
| پایان تماس | Gold |
| زمان تماس | Non-Shorting (BBM) |
| طول محرک | 10.00mm |
| تعداد عرشه | 1 |
| نیروی عملیاتی | 4.079gfm |
| مدار در هر عرشه | SPDT |
| تماس با مواد | Beryllium Copper |
| سبک ختم | PC Pin |
| عمق پشت پانل | 11.00mm |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 28V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.4VA (AC/DC) |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 6.35mm Dia |
| تعداد قطب در عرشه | 1 |
در انبار 153 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.25 | $11.03 | $10.80 |
حداقل: 1