M2B15AA5G30-FB
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | M2B15AA5G30-FB |
| توضیحات: | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | M2 |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Process Sealed |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round, Button |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زندگی برق | 100,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 200,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 28V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| رنگ عملگر/کلاه | White |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.4VA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.97 | $6.83 | $6.69 |
حداقل: 1