M2038SS1W01
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Toggle Switches |
| برگه داده ها: | M2038SS1W01 |
| توضیحات: | SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Toggle Switches |
| سری | M |
| مدار | 3PDT |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | Non-Illuminated |
| نوع محرک | Standard Round |
| نوع نصب | Panel Mount |
| موضوع بوش | 1/4-40 |
| طول محرک | 10.50mm |
| زندگی برق | 25,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | Mom-Off-Mom |
| مواد محرک | Brass, Chrome Plated |
| سبک ختم | Solder Lug |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A (AC), 3A (DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 6.50mm Dia |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.79 | $10.57 | $10.36 |
حداقل: 1