LB15SKW01-A
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | LB15SKW01-A |
| توضیحات: | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | LB |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Square, Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 100,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 1,000,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-Mom |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3A (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Square - 16.20mm² |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.06 | $10.84 | $10.62 |
حداقل: 1