LB02KW01-6B-JB
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | LB02KW01-6B-JB |
| توضیحات: | IND PB ILLUM RND BLACK WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | LB |
| فعلی | 30mA |
| رأی | Vf (Typ), If (Max) |
| ولتاژ | 3.6V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 19.00mm Dia |
| رنگ لامپ | White |
| رنگ لنز | White |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | - |
| شفافیت لنز | Clear |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.87" (22.10mm) |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.15 | $18.77 | $18.39 |
حداقل: 1