IS15BAFP4CF
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Programmable Display Switches |
| توضیحات: | SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| نوع | Pushbutton, LCD |
| سبک | Standard |
| سری | SmartSwitch® |
| مدار | SPST-NO |
| اندازه چهره | 23.13mm L x 20.59mm W |
| رنگ LED | Red - Green |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Black and White, FSTN Positive |
| فرمت پیکسل | 36 x 24 |
| محدوده سفر | 1.8mm |
| منطقه مشاهده | 17.0mm L x 13.0mm W |
| نوع نصب | Through Hole |
| ولتاژ تامین | 3.0 ~ 5.5VDC |
| نیروی عملیاتی | 173gf |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| هدایت جریان رو به جلو | 15, 15mA |
| ولتاژ جلو LED | 2.2, 3.3VDC |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 0.1A @ 12VDC |