IS15ABFP4RGB
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Programmable Display Switches |
| برگه داده ها: | IS15ABFP4RGB |
| توضیحات: | SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Programmable Display Switches |
| نوع | Pushbutton, LCD |
| سبک | Standard |
| سری | SmartSwitch® |
| مدار | SPST-NO |
| اندازه چهره | 23.13mm L x 20.59mm W |
| رنگ LED | Red - Green - Blue |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حالت نمایش | Black and White, FSTN Positive |
| فرمت پیکسل | 36 x 24 |
| محدوده سفر | 1.8mm |
| منطقه مشاهده | 15.0mm L x 10.8mm W |
| نوع نصب | Through Hole |
| ولتاژ تامین | 3.0 ~ 5.5VDC |
| نیروی عملیاتی | 224gf |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| هدایت جریان رو به جلو | 10, 10, 10mA |
| ولتاژ جلو LED | 2.1, 3.3, 3.3VDC |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| امتیاز تماس @ ولتاژ | 0.1A @ 12VDC |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1