FTAS225-5.7AN
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | FTAS225-5.7AN |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN, DIGITAL, 5.7" DIAG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Resistive |
| عرض | 0.08" (2.10mm) |
| ارتفاع | 3.62" (92.00mm) |
| طول | 4.80" (122.00mm) |
| سری | FT |
| رابط | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 5.70" (144.78mm) |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $57.19 | $56.05 | $54.93 |
حداقل: 1