CKM12BFW01-003
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Keylock Switches |
| برگه داده ها: | CKM12BFW01-003 |
| توضیحات: | SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 250V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Keylock Switches |
| سری | CK |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Flat Key |
| نوع نصب | Panel Mount |
| زاویه پرتاب | 90° |
| پایان تماس | Silver |
| زمان تماس | Non-Shorting (BBM) |
| زندگی برق | 10,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 30,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-On |
| تماس با مواد | Silver (Ag) |
| سبک ختم | Solder Lug |
| عمق پشت فلنج | 31.20mm |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 3A (AC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
| موقعیت های کلیدی قابل جابجایی | 1 only |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 16.00mm Dia |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.18 | $9.00 | $8.82 |
حداقل: 1