A12AH
| سازندگان: | NKK Switches |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Toggle Switches |
| برگه داده ها: | A12AH |
| توضیحات: | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NKK Switches |
| دسته بندی محصولات | Toggle Switches |
| سری | A |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Process Sealed |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | Non-Illuminated |
| نوع محرک | Standard Round |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| موضوع بوش | Unthreaded, Square |
| طول محرک | 10.00mm |
| زندگی برق | 50,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-On |
| مواد محرک | Brass, Nickel Plated |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 28V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 28V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.4VA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 34 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.24 | $4.16 | $4.07 |
حداقل: 1