ULQ2004AN
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| برگه داده ها: | ULQ2004AN |
| توضیحات: | IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| رابط | Parallel |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Inverting |
| نوع خروجی | NPN |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سوئیچ | Relay, Solenoid Driver |
| Rds در (تایپ) | - |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| بار ولتاژ | 50V (Max) |
| شماره قسمت پایه | ULQ2004A |
| حفاظت در برابر گسل | - |
| تعداد خروجی | 7 |
| پیکربندی خروجی | Low Side |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 500mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | Not Required |
در انبار 1406 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.96 | $0.94 | $0.92 |
حداقل: 1