UCC5680PW24TR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Signal Terminators |
| برگه داده ها: | UCC5680PW24TR |
| توضیحات: | IC LVD SCSI TERMINATOR 24TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Signal Terminators |
| نوع | SCSI, LVD |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | UCC5680 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| تعداد خاتمه ها | 9 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-TSSOP |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1