UCC2895MDWREP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | UCC2895MDWREP |
| توضیحات: | IC REG CTRLR PWM CM/VM 20-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | - |
| توپولوژی | Full-Bridge |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| چرخه وظیفه | 100% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | UCC2895 |
| ویژگی های کنترل | Frequency Control, Soft Start, Sync |
| حفاظت در برابر گسل | - |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| ولتاژ-راه اندازی | 11V |
| ولتاژ-تفکیک | - |
| فرکانس سوئیچینگ | 1MHz |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 10V ~ 16.5V |
در انبار 1294 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1