UCC2839D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Supply Controllers, Monitors |
| برگه داده ها: | UCC2839D |
| توضیحات: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 14SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Supply Controllers, Monitors |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Secondary-Side Controller |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ ورودی | - |
| شماره قسمت پایه | UCC2839 |
| جریان--عرضه | 1.3mA |
| ولتاژ-تامین | 7.5V ~ 15V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-SOIC |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1